POLECAMY...

Bazy danych uczymy się na przykładach

Aktualności

ZAPRASZAMY!!!

Szanowni Czytelnicy zapraszamy do Powiatowej Biblioteki w nowej odsłonie, czekamy od poniedziałku 21 czerwca, ul. Spółdzielców 4 (KLUB TĘCZA)

PILNA INFORMACJA!

Szanowni Czytelnicy ! w związku ze zmianą lokalu Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku informujemy, że od dnia 31 maja br. Biblioteka będzie nieczynna. Informację o otwarciu Biblioteki w nowej siedzibie przy ulicy Spółdzielców 4 (KLUB TĘCZA) podamy jak tylko przygotujemy się na przyjęcie Czytelników. DO ZOBACZENIA !

Laureaci konkursu literackiego

Przedstawiamy laureatów konkursu literackiego "Najpiękniejsze życzenia wielkanocne w czasach pandemii". Z ogromną przyjemnością zgodzili się przeczytać napisane przez siebie życzenia.

PILNE!

Szanowni Państwo uprzejmie informujemy, że w dniu 2 kwietnia (piątek) Biblioteka będzie nieczynna dla Czytelników. Za urudnienia przepraszamy.

Najpiękniejsze życzenia wielkanocne w czasach pandemii

Powiatowy konkurs literacki "Najpiękniejsze życzenia wielkanocne w czasach pandemii" rozstrzygniety! Jury przyznało trzy równorzędne nagrody. Laureaci to: Amelia Ignaczak, Jakub Marecki oraz Dominik Chojnacki - uczniowie Szkoły Podstawowej w Malanowie. A OTO ŻYCZENIA: Wielkanocny nadszedł czas Chociaż covid jest wśród nas To są dla nas trudne chwile...

Zapraszamy do udziału w konkursie!

REGULAMIN KONKURSU „NAJPIĘKNIEJSZE ŻYCZENIA WIELKANOCNE w CZASACH EPIDEMII” 1. Organizator konkursu: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku 2. Cel konkursu: - kształtowanie umiejętności redagowania oryginalnych tekstów życzeń, - rozwijania aktywności twórczej uczniów, - uwrażliwienie na piękno języka...

PILNE!

Szanowni czytelnicy informujemy, że w dniu 19 lutego (piątek) z przyczyn technicznych Biblioteka będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy!

Zmiana godzin otwarcia Biblioteki

W dniu 31 grudnia (Sylwester) zapraszamy w godzinach od 9.00 do 13.00.

PILNE!

W dniu 24 grudnia (Wigilia) Biblioteka będzie nieczynna.

ZAPRASZAMY od 30 listopada!

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku Zaprasza od 30 listopada 2020 Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 26.11.2020 wprowadza nowe zasady korzystania ze zbiorów : W pomieszczeniu Biblioteki może przebywać tylko JEDEN Czytelnik, a pozostałe osoby czekają na korytarzu z zachowaniem bezpiecznej 2 metrowej odległości. Czytelnicy...