POLECAMY...

Murakami H. - Mężczyźni bez kobiet

Aktualności

BIBLIOTEKA NIECZYNNA

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 października (czwartek) Biblioteka NIECZYNNA. Za utrudnienia przepraszamy.

Kolejne nowości wydawnicze opracowane, zapraszamy!

Tym razem zakup nowości wydawniczych ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szanowni Czytelnicy!

Mija pierwszy dzień funkcjonowania wypożyczalni komputerowej, wiele ułatwień w dotaciu do informacji dla Państwa. Było wyzwanie, sytuacja opanowana - ogromna satysfakcja.Zapraszamy do Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, ul. Kościuszki 6!

Serdecznie zapraszamy!

Kurs rysunku architektonicznego w czasie epidemii Koronawirusa .

Powiatowa Biblioteka Publiczna, w tak trudnym czasie dla nas wszystkich prowadzi kurs w formie zadaniowej : uczestnicy otrzymują zadania i materiały pomocnicze potrzebne do ich wykonania. Następnie wykonane zadanie przesyłają drogą mailową do konsultacji, po zaliczeniu zadania otrzymują następne. I tak powstały projekty przystanku autobusowego w mieście lub na wsi, projekty fontanny oraz...

Zapraszamy do Bibliotek w Powiecie Tureckim!

Powiatowa Biblioteka Publiczna informuje, że Biblioteki Publiczne w poszczególnych gminach Powiatu Tureckiego czekają na Państwa w następujących godzinach: Powiatowa Biblioteka Publiczna w Turku – od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00 Biblioteka w Brudzewie – od poniedziałku do piątku od 8.00 do 15.00 Biblioteka w Dobrej - od poniedziałku do...

ZAPRASZAMY - już od 11 maja

ZAPRASZAMY do Biblioteki Powiatowej od 11 maja!

Komputerowa baza czytelników

Pracownicy Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, w oczekiwaniu na możliwość wypożyczania zbiorów pracują nad utworzeniem komputerowej bazy danych czytelników. Służy to uruchomieniu wypożyczalni komputerowej w programie SOWA SQL.

INFOMACJA STAROSTY TURECKIEGO!

PILNA INFORMACJA

Szanowni Czytelnicy, uprzejmie informujemy, że z powodu zagrożenia koronawirusem Biblioteka będzie nieczynna w dniach od 12 marca do odwołania. Za utrudnienia przepraszamy.