POLECAMY...

Martwy sad - Gorzka M.

Wakacyjny konkurs kulinarny

POWIATOWY Konkurs na „wesołą kanapkę”, do wygrania książka : „Cecylka Knedelek czyli Książka Kucharska dla dzieci” Joanny Krzyżanek.

 

Ta wspaniała książka dla małych kucharzy zawiera prawie 100 opowiastek i ponad 130 bajkowo opisanych przepisów na pyszne potrawy. W opowieściach poznacie Cecylkę Knedelek i gąskę Walerię oraz ich przyjaciół. Takich jak: pani Ludmiła– miłośniczka starych książek, która piecze przepyszne ciasteczka oraz torciki, pan Alojzy– kolekcjoner śrubek i nakrętek, potrafiący zrobić coś z niczego i naprawić prawie wszystko, Joasia – dziewczynka umiejąca uszyć gałgankowego konika i zrobić na szydełku szalik, Antku – konstruktorze dziwnych machin, uwielbiającym zamieniać się w naukowca, Luci i Lusi – bliźniaczkach mieszkających w pokoju w paski, lubiących gotować przepyszne pomidorówki: zimową i letnią, oraz kotce Bazylii i psie Tymianku.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci w przedziale wiekowym 5-10 lat.

Jak wygrać tak wspaniałą książkę : przygotuj samodzielnie lub z pomocą osoby dorosłej ,,wesołą kanapkę”, zrób zdjęcie i napisz przepis. Poproś Mamę lub Tatę, aby ze swojego konta na facebook przesłał zdjęcie i przepis ,,wesołej kanapki’’ na Messengera Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, w podpisie umieść swoje Imię. „Najweselsze’ Kanapki umieścimy na stronie facebook Powiatowej Biblioteki Publicznej w Turku, wygrywa „wesoła kanapka” mająca najwięcej polubień. Czas trwania głosowania to jeden miesiąc od publikacji.

Odbiór osobisty wygranej książeczki odbędzie się w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Turku, ul. Spółdzielców 4, Turek.

 

Galeria zdjęć